Wyjazd do kina Remus w Kościerzynie

2019-10-31 09:31:10
Zdjęcie

Dnia 23 października uczniowie klasy Ia wraz z wychowawcą (w nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca w konkursie –„Zbieramy surowce wtórne – dajemy szansę na drugie życie” zorganizowanym przez Wójta Gminy Liniewo) pojechali do kina w Kościerzynie na projekcję filmu pt. „Był sobie pies 2”.

Fabuła filmu opowiada historię czterech wcieleń pewnego sympatycznego czworonoga –(który już na  samym początku podbił serca dzieci) i kilku opiekujących się nim osób. Jest to zabawna, a zarazem wzruszająca opowieść o prawdziwej przyjaźni między człowiekiem i psem. Uczniowie z ogromnym zaciekawieniem i  z wypiekami na twarzy śledzili losy głównego bohatera.

Po wyjściu z kina pełni niesamowitych wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy do szkoły. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia tego filmu.

Dziękuję p. Krystianowi Breska zapomoc w organizacji tego wyjazdu.(ib) <Galeria zdjęć>