Byliśmy w kinie !!!

2019-12-02 10:29:41

Dnia 22.11.2019r. dzieci z grupy „0” wybrały się do Cinema City w Starogardzie Gdańskim na kultową animację pt. : Baranek Shaun Farmageddon, gdzie główną rolę gra jak sama nazwa wskazuje, przesympatyczny i pomysłowy baranek. Pewnego razu na jego farmie pojawia się tajemniczy przybysz z kosmosu. Mimo lat świetlnych dzielących ich domy, szybko odnajdują wspólny język. Razem biorą się za to, w czym Shaun jest najlepszy – za psoty. Jednak Lu-La – bo tak nazywa się przybysz z kosmosu – zaczyna tęsknić za domem, więc dobry kumpel Shaun kombinuje, jak pomóc jej tam wrócić. Dzieje się tu dość sporo, zważywszy, że przeważnie miejsce akcji ogranicza się do spokojnej farmy na odludziu. Dodatkowo dochodzi jeszcze starcie z zaciekłą poszukiwaczką obcych i jej ekipą w żółtych skafandrach! Muszę przyznać, że zarówno dzieci, jak i opiekunowie ubawili się na całego! Tego dnia czekała jeszcze na przedszkolaków mała niespodzianka! Zatrzymaliśmy się w Lubieszynie u pana Stanisława Bronk-  Zdunowskiego, gdzie mogliśmy sami wybrać sobie choinkę.Było to dla nas nie lada wyzwaniem, gdyż pięknych drzewek było mnóstwo! Po szybkim namyśle i pójściu na kompromis wybraliśmy tę jedną, jedyną.

Za ofiarowanie choinek dla przedszkola serdecznie dziękujemy! (it) <Galeria zdjęć>