ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Spotkanie z Mikołajem

2019-12-11 16:17:29
Zdjęcie

Chociaż za oknami brak śniegu-nastrój świąteczny 6 grudnia gościł w naszej szkole od samego rana. W każdym zakątku korytarza spotkać można było uczniów ubranych na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Na Mikołaja z wielką  niecierpliwością czekały przede wszystkim  dzieci  z klasach młodszych. Chcąc przyśpieszyć jego przyjazd wspólnie i radośnie śpiewały specjalnie na ten dzień przygotowaną piosenkę „Mój kochany Mikołaju”. To właśnie w tym momencie usłyszały dzwonek i… pojawił się ten „miły gość”- Mikołaj, który wywołał ogromną radość.

    W czasie spotkania z Mikołajem zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Mój święty Mikołaj”, którego celem było popularyzowanie postaci Mikołaja, rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni dzieci. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Wpłynęło 57 prac wykonanych różnymi technikami; ciekawie i pomysłowo.               

    Komisja postanowiła wyróżnić prace następujących uczniów:

Klasa Ia: Paweł Mechliński, Filip Nadolny, Jakub Ossowski, Nikodem Nowakowski, Maja Gostomska, Julia Breska, Amelia Lass, Marta Swebodzińska

Klasa Ib: Maciej Klimaszewski, Maksymilian Sapierzyński, Tomasz Wenta, Michał Rymon –Lipiński, Hubert Brzeski

Klasa II: Agata Dorawa, Paweł Chamier- Gliszczyński, Nadia Miętka, Amelia Wendt, Aleksandra Justa, Marta Mechlińska, Filip Peek.

Klasa III: Kamil Żabiński, Mateusz Łankowski, Michalina Graczyk.

     Na koniec Mikołaj wręczył nagrody za konkurs i obdarował dzieci cukierkami oraz podziękował za gościnność i  obiecał, że przybędzie do nas za rok.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wesołych Świąt! (ib) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier