Dwa ognie usportowione

2020-02-03 11:57:26

W czwartek 9 stycznia 2020 r dziewczęta i chłopcy z klas IV - V  brali  udział w Powiatowych Igrzyskach w Dwa Ognie Usportowione. Zawody dziewcząt odbyły się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowym Klinczu, a chłopców Szkole Podstawowej w Kaliskach.

Wśród dziewcząt startowało pięć drużyn, a wśród chłopców sześć ze szkół podstawowych w: Nowym Klinczu, Kościerzynie, Wielu, Starej Kiszewie, Kaliskach i Liniewie. Mecze rozgrywane były systemem grupowym. Po rywalizacji grupowej chłopcy minimalnie ulegli zespołowi z Nowej Karczmy zajmując czwarte miejsce w turnieju, natomiast nasze dziewczęta spotkały się w finale z dziewczętami z Nowego Klincza. Emocje były niesamowite, ale rywalki okazały się mocniejsze. Naszej drużynie przypadły srebrne medale.

Skład drużyny dziewczat: Knitter Adela, Pawlus Asenata, Peek Dominika, Pstrong Magdalena, Stolc Maja, Gostomska Blanka, Litwin Viviana, Madejak Aleksandra.

Skład drużyny chłopców: Łukasz Szultka, Marcel Pstrąg, Robert Richert, Jakub Koliński, Kajetan Klonowski, Nikodem Rekowski, Florian Drewczyński, Aleks Nierzwicki.

Gratulujemy wyniku w zaciętej rywalizacji ! (tg) <Galeria zdjęć>