KOMUNIKAT O ZAWIESZENIU ZAJĘĆ W PLACÓWCE !!!

2020-03-11 16:31:05

Szanowni Rodzice.

Zgodnie z ogłoszonym komunikatem Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz w porozumieniu z organem prowadzącym informujemy, że od dnia jutrzejszego (12 marca 2020 r.) z uwagi na panujące zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, placówka nasza (szkoła podstawowa i przedszkole) zostanie zamknięta.

W okresie dwóch najbliższych dni (czwartek i piątek) w szkole i przedszkolu będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie zdołają jeszcze zapewnić opieki
(zasiłku opiekuńczego, przysługującego z tego tytułu lub zwolnienia lekarskiego).

W tych dniach dowozy szkolne funkcjonują na dotychczasowych zasadach.

Od poniedziałku (16 marca)  do środy (25 marca) placówka zostaje całkowicie zamknięta (!) oraz zostają zawieszone dowozy szkolne w tym czasie.

Okres ten należy traktować jako swoistego rodzaju kwarantannę i dziecko powinno przebywać w domu.

O dalszych działaniach będziemy powiadamiać rodziców oraz uczniów przez stronę internetową szkoły oraz e-Dziennik.

Dyrektor ZO w Liniewie