Igor Piwowarczyk podwójnym finalistą

2020-05-15 18:51:07

W tych trudnych dniach, w czasie pandemii, kwarantanny, zdalnego nauczania, stresu, braku swobodnego poruszania i ograniczeniu kontaktów ta informacja z pewnością doda otuchy wszystkim oraz z optymizmem pozwoli popatrzeć, że jak się bardzo chce, to można.

Igor Piwowarczyk, uczeń klasy 8a Szkoły Podstawowej w Liniewie został nagrodzony w dwóch wojewódzkich konkursach. Otrzymał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego oraz finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Zwykle uczniowie w takich sytuacjach byli zapraszani na galę z udziałem rodziców i nauczycieli, gdzie podczas uroczystości wręczano nagrody i wyróżnienia. Igor swoje zaświadczenia otrzymał pocztą.

Nad takimi wydarzeniami nie możemy jednak przejść do porządku dziennego. Takie wydarzenia musimy zauważać.

Igorze, dzięki Twojej sumiennej pracy stanęły przed Tobą otworem drzwi do praktycznie wszystkich szkół ponadpodstawowych. Życzymy Ci, abyś wybrał dobrze i odpowiedzialnie. Cieszymy się z Twoich sukcesów, trzymamy kciuki za następne i serdecznie Ci GRATULUJEMY!!! (sf) <Galeria zdjęć>