Logowanie do nowego dziennika

2020-08-29 12:10:39

Jak wcześniej już pisaliśmy, jeszcze do poniedziałku możecie Państwo korzystać z komunikatora w dotychczasowym  e-dzienniku. Od wtorku 1 września br. szkoła przechodzi na dziennik firmy VULCAN. Prosiliśmy wcześniej Państwa o podanie aktualnych adresów e-mail, ponieważ tylko po wpisaniu ich do bazy dziennika możliwe będzie utworzenie swojego konta i korzystanie z niego.

Obok w polu Nawigacji znajduje się przycisk Logowanie  VULCAN. Tam należy rozpocząć proces zakładania konta.

Poniższy link przedstawia sposób założenia swojego konta. Proszę o przeprowadzenie tej operacji i zgłoszenie tego faktu wychowawcy, w postaci wiadomości wysłanej poprzez ten dziennik.

W razie występujących problemów, prosimy o kontakt ze szkołą.