Moja ulubiona książka ...

2020-12-15 20:23:25

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastycznym zatytułowanym „Moja ulubiona książka”, który zorganizowało Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Pomimo wszechobecnej pandemii, uczniowie potrafili się zmobilizować i podjąć trud wykonania pracy plastycznej. Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia rodziców, którym dziękujemy. Do konkursu przystąpiło 30 uczniów. Zadaniem dzieci było stworzenie przy pomocy środków plastycznych plakatu, zachęcającego do przeczytania wybranej przez siebie książki. Członkom szkolnej komisji konkursowej podobały się wszystkie prace. Panie zwróciły uwagę na duże zaangażowanie dzieci, estetykę, pomysłowość a także różnorodność form wykonania prac. Największy plakat miał prawie 1 metr wysokości, a jego autorką jest uczennica klasy 1 – Milena Nierzwicka. Wykonane prace zostały przekazane do organizatora konkursu w Gdańsku. Teraz musimy jedynie trzymać mocno kciuki, aby dzieła naszych uczniów zostały docenione na szczeblu ogólnopolskim. A my trzymamy kciuki za wszystkich autorów prac. (mf)

Autorzy prac konkursowych <Galeria prac>

Milena Nierzwicka, Nadia Renka, Agata Chamier-Gliszczyńska, Milena Lorbiecka, Dominik Brzeski, Julia Niklewska, Kacper Miętki, Jakub Nierzwicki, Nikodem Nowakowski, Filip Nadolny, Hubert Miotk, Julia Breska, Michał Rekowski, Maja Gostomska, Paweł Mechliński, Zofia Koprek, Mateusz Kulas, Milena Dyks, Amelia Lass, Jakub Ossowski, Jakub Prądziński, Karolina Freitag, Lena Kołsut, Michał Rymon Lipiński, Tomasz Wenta, Aleksander Nierzwicki, Aurelia Nierzwicka, Marta Mechlińska, Marcelina Gajewska, Nadia Miętka.