Konkurs plastyczny dla uczniów klas I- III

2021-03-31 07:34:36

W marcu ogłoszony został konkurs plastyczny dla uczniów klas I- III pt.:"Mój zajączek wielkanocny", którego celem było wzbudzenie wyobraźni i kreatywności wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły. Mali artyści chętnie przystąpili do pracy i oddali łącznie 29 przeróżnych zajączków. Wszystkie oceniane przez jury prace były bardzo ciekawe, pomysłowe i kolorowe. Wybór był bardzo trudny, dlatego przyznano wyróżnienia następującym uczniom z poszczególnych klas:

Klasa I

Amelia Jurczak, Julia Niklewska, Milena Nierzwicka, Milena Lorbiecka, Nadia Renka, Agata Chamier- Gliszczyńska

Klasa IIa

Amelia Lass, Julia Breska, Paweł Mechliński, Maja Gostomska, Jakub Ossowski, Jakub Prądziński, Zosia Koprek

Klasa IIb

Aleksander Nierzwicki, Tomasz Wenta, Maciej Klimaszewski

Aurelia Nierzwicka, Nadia Miętka, Aneta Szałajda, Marta Mechlińska

Serdecznie gratulujemy osobom wyróżnionym!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów.

Nagrody dla wyróżnionych uczniów, a także pamiątkowe dyplomy dla wszystkich zostaną wręczone, gdy tylko wrócimy do nauki stacjonarnej w szkole. (pp) <Galeria zdjęć>