Otwieramy przedszkole

2021-04-14 12:04:54

Na tę wiadomość na pewno czekały wszystkie nasze przedszkolaki. Zgodnie z dzisiejszym komunikatem Ministra Zdrowia informujemy, że od najbliższego poniedziałku tj. 19 kwietnia, ponownie otwieramy nasze przedszkole. Do końca bieżącego tygodnia, zgodnie z wcześniejszymi wymogami epidemicznymi, placówka zostanie poddana gruntownej dezynfekcji, aby można było bezpiecznie rozpocząć ponownie zajęcia.

Zajęcia rozpoczniemy we wszystkich grupach, w pełnym wymiarze, zgodnie z przyjętymi planami nauczania.

Jednocześnie przypominajmy, że do placówki mogą uczęszczać tylko zdrowe dzieci, bez objawów chorobowych. Jeżeli którykolwiek z  rodziców lub osób zamieszkujących we wspólnym gospodarstwie przebywa w izolacji domowej lub kwarantannie, dziecko powinno pozostać w domu. O wszelkich takich przypadkach, należy bezwzględnie informować personel placówki. Pozwoli to na bezpieczną dla pozostałych dzieci oraz dorosłych pracę.

Prosimy, aby soby odprowadzające dziecko do przedszkola nie wchodziły do placówki.  (inf.wł)