Plastyczna lekcja patriotyzmu w klasach 1-3

2021-05-07 11:44:51

W związku ze świętami majowymi odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pt. „Polskie symbole narodowe”. Głównymi jego celami było wzbudzanie w dzieciach uczuć patriotycznych i narodowych, rozwijanie zdolności plastycznych oraz stworzenie okazji do działalności plastycznej związanej  z symboliką narodową. Mimo nauki zdalnej nasi najmłodsi uczniowie chętnie i z wielkim zaangażowaniem wykonali prace konkursowe, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne. Wystawę wspaniałych prac można podziwiać w galerii małych artystów.

Do konkursu przystąpiło 42 uczniów. W swoich pracach dzieci wykazały się dużymi zdolnościami plastycznymi, kreatywnością oraz znajomością symboli narodowych. Komisja przyznała wyróżnienia następującym uczniom:

Klasa I -Maja Wenta, Milena Lorbiecka, Kacper Miętki, Karolina Żabińska, Milena Nierzwicka, Nadia Renka, Dominik Brzeski, Dawid Barzowski.

Klasa IIa- Milena Dyks, Mateusz Kulas, Marta Swebodzińska, Julia Breska, Jakub Ossowski, Nikodem Nowakowski, Joanna Borowicka, Hubert Miotk.

Klasa IIb- Maksymilian Sapierzyński, Hubert Brzeski, Julia Felskowska, Michał Rymon Lipiński.

Klasa III- Nadia Miętka, Marta Mechlińska.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom konkursu składamy GRATULACJE i zachęcamy do brania udziału w różnych konkursach. Rodzicom klas I-III dziękujemy za ufundowanie nagród.(ib) <Galeria zdjęć>