Święto wszystkich Mam

2021-05-26 11:40:30

Jest taki szczególny dzień w roku,  podczas którego chcemy w wyjątkowy sposób podziękować jednej z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. Tą osobą jest oczywiście... mama! Choć w tym roku nie mogliśmy zaprosić tych wspaniałych kobiet do budynku szkoły z powodu panującej pandemii, jednak klasy 1, 2a i 2b przygotowały programy artystyczne, które zostały nagrane i przesłane mamom dokładnie dzisiaj, czyli 26 maja. Każda klasa przygotowała również upominki, które na pewno sprawią ogromną radość każdej obdarowanej.

Wszystkim mamusiom w dniu 26 maja życzymy dużo zdrowia, radości, cierpliwości i zadowolenia z każdej chwili spędzonej ze swoimi wspaniałymi dziećmi. Oby każdy kolejny dzień był tak wspaniały jak ten dzisiejszy. (pp) <Galeria zdjęć>