W teatrze on-line

2021-11-03 14:33:16

Dzięki nowoczesnym technologiom, mimo pandemii 28 października uczniowie klasy 3a mogli przenieść się wirtualnie do magicznego świata teatru w Zielonej Górze na spektakl pt. „Tymoteusz wśród  ptaków”.

Dzieci z zapartym tchem obserwowały przygody i  perypetie głównego bohatera przedstawienia – misia Tymoteusza. Miś  łamie zasady rządzące lasem, aby pomóc wykluć się ptaszkowi i w ten sposób daje piękną lekcję miłości tym, którzy chcieli trzymać się utartych praw i zapomnieli na chwilę o współczuciu. Opowieść autorstwa  Jana Wilkowskiego w bardzo ciepły i mądry sposób uczy empatii i wrażliwości.

Całość odbywała się w przepięknej scenerii i trwała 80 minut.

Dziękujemy aktorom teatru w Zielonej Górze za wspaniały spektakl.(ib) <Galeria zdjęć>