Odżywiam się zdrowo, czyli kolorowo

2021-11-24 10:32:40

Głównym celem konkursu było pogłębienie wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz  rozwijanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Przystąpiło do niego 52 uczniów z  klas 1-3.  Wszystkie  prace były bardzo ciekawe i wymagały od dzieci dużego wkładu pracy, zaangażowania i pomysłowości. Wystawę  prac można podziwiać na GALERII MŁODYCH ARTYSTÓW.

Komisja przyznała wyróżnienia następującym uczniom:

Klasa I-Marcelina Wirkus, Karol Drewczyński, Maksymilian Pstrong, Michał Koliński, Natalia Rychert, Andrzej Lubecki.

Klasa II-Agata Chamier-Gliszczyńska, Iga Flis, Nadia Renka, Milena Lorbiecka, Dawid Barzowski.

Klasa IIIa-Julia Breska, Mateusz Kulas, Amelia Lass, Zofia Koprek, Jakub Ossowski, Joanna Borowicka.

Klasa IIIb-Michał Rymon-Lipiński, Julia Felskowski, Tomasz Wenta, Dawid Biesiada, Maksymilian Sapierzyński.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Wszystkim uczestnikom konkursu składamy  Gratulacje  i dziękujemy za liczny udział. Rodzicom klas I-III dziękujemy za ufundowanie nagród.(ib) <Galeria zdjęć>