ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Finał Wojewódzki w unihokeju chłopców

2021-11-24 14:15:21
Zdjęcie

Dnia 23.11.2021r. odbył się finał wojewódzki unihokeja chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Prabutach. Udział w zawodach wzięło sześć najlepszych drużyn naszego województwa. Mecze były niezwykle zacięte, a rywalizacja bardzo wyrównana. Często o miejscu drużyny decydowały serie rzutów karnych, albo lepszy bilans bramkowy. Po zaciętej walce z najlepszymi drużynami województwa nasi uczniowie wywalczyli piąte miejsce. Dla naszej szkoły jest to niewątpliwie wielki sukces. Warto nadmienić, że swoje treningi przeprowadzamy na boisku o wymiarach 22/12m grając po trzech zawodników w polu, a finał odbywał się na boisku o wymiarach 40/20m po pięciu zawodników w polu, co znacznie utrudniało właściwe przygotowanie taktyczne.

Młodym sportowcom życzymy dalszych sukcesów  i dziękujemy im za ich trud i wysiłek poświęcony na treningi przygotowujące ich do zawodów sportowych. Zwycięzcom ze Szkoły Podstawowej nr 81 w Gdańsku życzymy powodzenia w zawodach centralnych, które od wielu lat są rozgrywane w pod koniec roku szkolnego w Elblągu.

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Liniewie w składzie: Wojciech Chamier-Gliszczyński, Jakub Olszewski, Szymon Pykało, Oskar Rekowski, Fabian Walkowski, Szymon Gruchała, Jakub Gruszka, Michał Rymon-Lipiński, Szymon Rmon-Lipiński, Filip Garski, Fabian Szymichowski, Krzysztof Cierocki.

Trener: Tomasz Gierszewski  (tg) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier