Magiczne Święta Bożego Narodzenia

2021-12-18 19:45:31

Tradycyjnie w okresie świątecznym po raz kolejny zorganizowaliśmy  dla wszystkich uczniów naszej szkoły - szkolny konkurs plastyczny. Organizatorem konkursu  była świetlica szkolna. Cele konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, wyrażanie nastroju i uczuć związanych ze Świętami Bożego Narodzenia w formie plastycznej, rozwijanie  wyobraźni i kreatywności. Konkurs polegał na wykonaniu przestrzennej pracy plastycznej ,techniką dowolną- mile widziana  była pomoc rodziców. Prace przeznaczyłyśmy na kiermasz świąteczny. Wszystkie prace były bardzo ciekawe a komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

w kategorii klas 1-3:

miejsce pierwsze-       Amelia Ciecholewska  kl.1

miejsce drugie-           Karolina Żabińska       kl .2

miejsce trzecie-          Jakub Ossowski          kl.3

Wyróżnienie otrzymuje również  Andrzej Lubecki    kl.1

W kategorii klas 4-8:

miejsce pierwsze-     Julia Bałachowska  kl.7c

miejsce drugie -         Dominika Biesik    kl. 7b

miejsce trzecie-         Viwiana Litwin      kl.7a

Wyróżnienie otrzymuje również Zuzanna Zabrocka kl. 8a.

Wszystkim bardzo  dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody wręczymy w najbliższym dogodnym terminie.(bw) <Galeria zdjęć>