Bal karnawałowy w Przedszkolu

2022-02-16 18:57:32

W dniu 11.02.2022r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.  Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy uczestnicy balu bawili się w swoich salach, w których wystrój wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.  Dzieci świetnie się  bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.  Muzyka porywała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, rock and rola.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. (az) <Galeria zdjęć>