PIĘKNA POMOC DLA WALCZĄCEJ UKRAINY

2022-03-09 11:07:56

19 819,32 złotych i darów za ponad 1500,- złotych !!!!

Tak wygląda efekt kilkudniowej zbiórki zorganizowanej przez naszą szkołę na rzecz Ukraińców z obwodu kijowskiego.

Hojność uczniów, ich rodziców, pracowników i przyjaciół naszej szkoły przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Pokazaliśmy, że w sprawach ważnych potrafimy okazać WIELE SERCA  heartheartheart

Dziękujemy wszystkim za dary pieniężne, przelewy oraz dary rzeczowe.

W czwartkowe popołudnie dowiedzieliśmy się, że w weekend rusza konwój z Wrocławia do Kijowa i dlatego dary złożone w szkole do piątku została szybko przewiezione do najbliższego miejsca zbiórki, tj. do Koszalina. W błyskawicznym tempie udało nam się również poczynić zakupy za 3000 zł. Zakupiliśmy za te pieniądze krótkofalówki, latarki, baterie i specjalistyczne środki opatrunkowe Wszystkie te dary trafiły już do Kijowa. Zostały nam tylko rzeczy, które dotarły do szkoły po niedzieli.

W tej chwili za pieniądze, które są jeszcze do dyspozycji, poczynimy kolejne zakupy. Konsultujemy je  z koordynatorem transportu. Będzie to już bardziej specjalistyczna pomoc, a o szczegółach poinformujemy na koniec akcji.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy. (sf) <Galeria zdjęć>