ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Dla rodziców

 

Szanowni rodzice

zapraszamy do stałych kontaktów z nauczycielami w formie elektronicznej za pomoca komunikatora zamieszczonego w i-dzienniku. 

Ponadto zapraszamy do kontaktów indywidualnych z nauczycielami w terminach podanych w zamieszczonej poniżej tabeli, w których mozna skontaktować sie osobiście lub umówić sie telefonicznie na spotkanie z wybranym nauczycielem w terminie dodatkowym.

Godziny do dyspozycji rodziców, w których mogą się Państwo kontaktować z wybranym nauczycielem

 

Godziny dyżurów pedagoga szkolnego i psychologa szkolnego 

 

 Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Oświatowym w Liniewie

 


Terminy spotkań z rodzicami (wywiadówki) w Zespole Oświatowym w Liniewie w roku szkolnym 2018/2019


            Regulamin dowozów szkolnych


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia uczniów z Zespołu Oświatowego w Liniewie, zgodnie z podpisaną przez placówkę Polisą ubezpieczeniową w wersji podstawowej.

Przypominamy, ze Ubezpieczenie od NNW nie jest obowiązkowe. Rodzic lub opiekun prawny może ubezpieczyć dziecko w dowolnej firmie ubezpieczeniowej i na dowolnych warunkach, lub w ogóle zrezygnować z tego ubezpieczenia.


Szanowni Rodzice

 

W maju 2012 roku zgodnie z przyjętym nadzorem pedagogicznym  została przeprowadzona ewaluacja problemowa w naszym gimnazjum. W swoim działaniu obejmowała ona obszar Efekty. Przez tydzień ewaluatorzy z Kuratorium Oświaty z Gdańska ankietowali uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. W wyniku tych działań sporzadzono "Raport z ewaluacji problemowej - Efekty", w którym zawarto informację o działalności gimnazjum w badanym obszarze. Z treścia tego Raportu można zapoznać sie klikając w ten link , do czego Państwa zapraszamy.

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier