Szanowni rodzice

zapraszamy do stałych kontaktów z nauczycielami w formie elektronicznej za pomoca komunikatora zamieszczonego w i-dzienniku.

Ponadto zapraszamy do kontaktów indywidualnych z nauczycielami w terminach podanych w zamieszczonej poniżej tabeli, w których mozna skontaktować sie osobiście lub umówić sie telefonicznie na spotkanie z wybranym nauczycielem w terminie dodatkowym.

Godziny do dyspozycji rodziców, w których mogą się Państwo kontaktować z wybranym nauczycielem

___________________________________________________

Godziny dyżurów pedagoga szkolnego

Kalendarz roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Oświatowym w Liniewie

Terminy spotkań z rodzicami (wywiadówki) w Zespole Oświatowym w Liniewie w roku szkolnym 2019/2020

Regulamin dowozów szkolnych

Szanowni Rodzice

W maju 2012 roku zgodnie z przyjętym nadzorem pedagogicznym  została przeprowadzona ewaluacja problemowa w naszym gimnazjum. W swoim działaniu obejmowała ona obszar Efekty. Przez tydzień ewaluatorzy z Kuratorium Oświaty z Gdańska ankietowali uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. W wyniku tych działań sporzadzono "Raport z ewaluacji problemowej - Efekty", w którym zawarto informację o działalności gimnazjum w badanym obszarze. Z treścia tego Raportu można zapoznać sie klikając w ten link , do czego Państwa zapraszamy.