Turniej Wiedzy Ekologicznej

2011-04-28 12:07:59

20 kwietnia br. odbył się Szkolny Turniej Wiedzy Ekologicznej dla klas IV – VI.

Uczniowie wybrali pięciu przedstawicieli ze swojej klasy, którzy reprezentowali ich w konkursie. Uczestnicy losowali pytania za jeden, dwa lub trzy punkty. Rywalizacja była bardzo zacięta. Komisja oceniająca wypowiedzi w składzie: przewodnicząca pani Ewa Michnowska, oraz uczennice Katarzyna Olewińska oraz Wiktoria Richert była pod wrażeniem ogromnej wiedzy wszystkich uczestników.

Ostatecznie zwyciężyli uczniowie z klasy VI, drugie miejsce zdobyli uczniowie z klasy V b, natomiast III miejsce reprezentacja klasy V a.

Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Turniej przygotowała pani Ewa Michnowska nauczycielka przyrody.

Galeria zdjęć