Dzień Ziemi 2011

2011-05-05 09:06:46

Dnia 28 kwietnia 2011 roku uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z opiekunami szkolnych kół LOP: p. Ewą Michnowską i p. Joanną Figiel uczestniczyli w powiatowych obchodach Dni Ziemi w Kościerzynie. Hasło tegorocznych Dni Ziemi to: „Las całkiem blisko nas”. Nasi uczniowie wzięli udział we wszystkich konkursach plastycznych i fotograficznych związanych z ekosystem lasu i zajęli w nich czołowe miejsca. Uczennice klas piątych również zaprezentowały modę ekologiczną. Za udział w tej imprezie szkoły otrzymały kolejne drzewka, które zostały posadzone przy szkole oraz lornetki, które będą wykorzystane do obserwacji biologicznych na lekcjach przyrody i biologii..

Galeria zdjęć