Dzień Dziecka w klasach 1-3

2022-06-03 12:16:39

Jest takie święto na które czekają wszystkie dzieci - te małe i te duże.  Tym dniem jest oczywiście Dzień Dziecka. Choć pogoda zapowiadała się niekorzystna, nasi uczniowie odgonili ciemne chmury dmuchając w ich kierunku, co okazało się skuteczne. Wspólne zabawy z animatorem, dmuchaniec, konkursy, rywalizacja sportowa i odwiedziny wesołego smerfa, sprawiły, że ten dzień był wyjątkowo udany. Najwięcej emocji dostarczyło przeciąganie liny. Drużyny składające się z dziewcząt i chłopców zaciekle ze sobą rywalizowały. Po skończonej zabawie na świeżym powietrzu, wróciliśmy do swoich klas. Tam czekała kolejna niespodzianka- pyszne lody i babeczki. Dziękujemy wszystkim uczniom za wspólną zabawę, a Rodzicom za sfinansowanie tego dnia pełnego wrażeń.

Wszystkim dzieciom życzymy, by każdy dzień był taki jak 1 czerwca. (pp, ib,) <Galeria zdjęć>