ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Zakładka do książki

2022-06-05 21:07:33
Zdjęcie

02.06.2022r w Bibliotece Pedagogicznej w Kościerzynie odbyło się oficjalne wręczenie nagród dla laureatów V edycji konkursu pt.: „zakładka do książki” zorganizowany przez Kościerską Filię Biblioteki Wojewódzkiej. Konkurs tym razem odbył się pod hasłem „Pokój na świecie”.

Celem konkursu było:  rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej dzieci i młodzieży, kształtowanie poczucia estetyki i doskonalenie sprawności manualnych, poszerzenie wiadomości, poszanowania praw człowieka niezależnie od rasy, koloru skóry czy wyznania, kształtowanie idei świata bez przemocy i bez wojen oraz solidarność z Ukrainą. Jest to szczególnie ważne z uwagi na obecną sytuację, co w swych przemowach podkreślali patronowie wydarzenia: Starosta Powiatu Kościerskiego oraz Burmistrz Miasta Kościerzyna.

Nagrodę główną w konkursie w kategorii uczniów klas 6 - 8 otrzymała uczennica naszej szkoły Magdalena Zypper z kl. VIII c , a Agata Chamier – Gliszczyńska otrzymała wyróżnienie w kategorii uczniów klas 0 – 3. Dyplomy i nagrody wręczał Burmistrz Miasta Kościerzyny Pan Michał Majewski, Starosta Miasta Kościerzyny Pani Alicja Żurawska i Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Gdańsku Pani Małgorzata Kłos.

Z radością przekazuję również informację o jeszcze jednym wyróżnieniu, które otrzymała cała nasza społeczność szkolna w podziękowaniu za liczny udział w konkursie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy. (fw) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier