ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Dzień Matki i Dzień Ojca

2022-06-08 22:04:23
Zdjęcie

Dzień Matki i Dzień Ojca to święta będące wyrazem szacunku dla rodziców obchodzone corocznie w wielu krajach, w różnych terminach. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też po dłuższym czasie powitaliśmy w naszej szkole rodziców uczniów klasy 2, gdzie dzieci mogły wyrazić swoją miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca. 

Z tej właśnie okazji 3 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość przygotowana przez klasę 2. Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Były wiersze, piosenki, i  życzenia dla kochanych rodziców w języku polskim i ukraińskim.  Nie zabrakło też „artystów” grających na instrumentach. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po części artystycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku, podczas którego można było obejrzeć prezentację, ukazującą ważniejsze wydarzenia z życia klasy. Atmosfera tej uroczystości była niezwykle rodzinna.

Klasy trzecie także przygotowały niespodziankę dla swoich rodziców udostępniając im nagrany z tej okazji film.

Rodzicom klasy 2 dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości i życzymy zadowolenia ze swoich pociech. (mf) >Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier