ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

ZAMAWIAM SŁOŃCE NA DWA MIESIĄCE

2022-06-27 16:07:16
Zdjęcie

Ostatni dzień roku szkolnego jest świętem wyczekiwanym przez każdego ucznia. Po roku wytężonej pracy nagrodą jest świadectwo i perspektywa dwumiesięcznego wypoczynku. W tej atmosferze uczniowie klas 1-3 wraz z rodzicami i nauczycielami spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021-22.

Najstarsi uczniowie, którzy od przyszłego roku szkolnego rozpoczną naukę w II-gim etapie edukacyjnym uświetnili uroczystość występami artystycznymi. W imieniu młodszych kolegów Agata Chamier-Gliszczyńska pożegnała trzecioklasistów, życząc im sukcesów w dalszej nauce. Najlepsi uczniowie z klas 1-3 otrzymali nagrody książkowe, które wręczył wicedyrektor, Pan Zbigniew Werczyński.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Julia Breska, uczennica klasy 3a, która najlepiej napisała Test Umiejętności Trzecioklasisty – TUT (uzyskała 100% punktów). Nagrody otrzymali również uczniowie biorący udział w konkursach: Matematyczny KANGUR, z języka kaszubskiego i SKO.

Ponadto upominki w postaci kubków ze zdjęciem naszej szkoły otrzymali uczniowie z Ukrainy, którzy na skutek wojny w ich kraju trafili do szkoły w Liniewie.

Po uroczystości uczniowie spotkali się jeszcze ze swoimi Paniami, które na ostatniej lekcji życzyły wszystkim udanego, a nade wszystko bezpiecznego wypoczynku. (sf) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier