Dzień Dziecka w klasach 1-3

2011-06-06 12:12:09

Pierwszy dzień czerwca 2011 roku był wyjątkowym dniem dla naszych najmłodszych uczniów. Przygotowano dla nich szereg atrakcji i zabaw.

Cała impreza odbyła się na wiejskim placu zabaw. Organizatorzy przygotowali dla uczniów klas I-III konkurs muzyczny oraz konkursy sportowe, a wszystkie uczestniczące w nich dzieci – zostały obdarowane słodyczami.

Szczególne emocje wzbudziły skoki na trampolinie oraz przejażdżka bryczką.  Wszyscy chętni uczniowie mogli zabawić się też  w strażaków, gdyż do ich „dyspozycji” był wóz strażacki. Przez cały czas trwania imprezy przy dźwiękach miłej dla ucha muzyki , panował nastrój radości i beztroskiej zabawy. I taki też był cel organizatorów imprezy. Dodatkowymi atrakcjami były kiełbaski z grilla i co bardzo entuzjastycznie przyjęły dzieci- pyszne lody.

Imprezę zorganizowano dzięki pomocy rodziców, którzy byli głównymi sponsorami, a także licznie pomagali  w organizacji  uroczystości. Dziękujemy.

Galeria zdjęć