Andrzejkowych wróżb czar ....

2011-11-25 09:28:23

24 listopada 2011 r. uczniowie klas I-III mieli okazję przenieść się na kilka godzin w świat fantazji i wróżb, do krainy magii. Z pomocą czterech wróżek: Kasi, Darii, Basi i Oliwii (w ich role wcieliły się uczennice kl. VI b), dzieci dowiadywały się, co je czeka w przyszłości. Wróżby przy stolikach, konkursy „na wesoło” cieszyły się wśród dzieci niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak kulminacyjnym punktem zabawy było lanie wosku. Mali uczniowie z zaciekawieniem oglądali w zaciemnionym pomieszczeniu cienie woskowych kształtów. Andrzejkowe czary-mary dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń.

Organizatorki zabawy: J. Drążek i M. Freda dziękują rodzicom uczniów klas I-III za ufundowanie słodyczy dla dzieci. (jd) <Galeria zdjęć>