To był bal .... :)

2012-02-16 13:54:23

27 stycznia 2012 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci  klas 0-III. Tego dnia stołówka szkolna na kilka godzin przemieniła  się w salę balową. Wśród bawiących się dzieci można było dostrzec księżniczki, rycerzy i innych baśniowych bohaterów. Przy dźwiękach muzyki  wszyscy bawili się wspaniale. Zabawa przeplatana była różnymi konkursami, tak że emocji nie brakowało. Na zakończenie wybrano królową i króla balu z każdej klasy. Radosne buzie dzieci świadczą o fantastycznym nastroju zabawy.

Dziękujemy rodzicom naszych wychowanków za pomoc w organizacji tej imprezy.(ep) <Galeria zdjęć>