ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Magiczny kapelusz ...

2012-03-30 09:48:10
Zdjęcie

 

W słoneczną środę 28 marca GOKSiR zorganizował spotkanie dla dzieci ze szkół podstawowych z aktorami , którzy wystąpili z przedstawieniem , które uczy i rozwija.

Ta inscenizacja to fenomenalna mieszanka edukacji z ogromną dawką humoru.          W spektaklu aktorzy  ukazali naszym pociechom istotę tolerancji, czyli zrozumienia dla ludzkiej inności, poszanowania innych poglądów, a na początek uszanowania nie modnego stroju koleżanki/kolegi. Poczucie odrzucenia i osamotnienie jest jedną z głównych przyczyn uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Wszystko oparte jest na przykładzie sympatycznego słonia Tadeusza, który urodził się ze zbyt długą trąbą. Pewnego dnia dowiaduje się o istnieniu magicznego kapelusza, który zmienia wygląd każdego, kto go włoży. Tadeusz nie wie jednak, że podstępna Helena mrówka również pragnie zdobyć ów cudowny przedmiot.

Przedstawienie jest adresowane dla dzieci ze szkół podstawowych - są one uniwersalne ze względu na kabaretową formę, oraz umiejętność dostosowania gry przez aktorów dla różnej grupy wiekowej.(lp) <Galeria zdjęć>

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier