Konkursy biblioteczne

2012-10-29 10:39:13

W październiku, miesiącu bibliotek szkolnych, ogłosiliśmy konkurs dla kl. „0” – III pt.: „Mój czworonożny przyjaciel” i konkurs dla kl. IV – VI „Najładniejsza zakładka do książki”.  26 października 2012r. uczniowie klasy VI przedstawili swoim młodszym kolegom i koleżankom scenkę humorystyczną pt.: „Czerwony Kapturek szuka księcia”.  Humorystyczna inscenizacja uczy, iż znajomości przez Internet należy  zawierać ostrożnie. Ciekawe i żartobliwe scenki wywoływały uśmiechy na twarzach uczniów i nauczycieli. W pięknej scenografii widzowie i aktorzy doskonale bawili się przy  znanych im bajkach.

Po przedstawieniu wręczyliśmy nagrody za najładniejsze prace konkursowe. Nagrody otrzymali: Dominika Gołuńska z kl. IV, Julka Kreft z kl. I, Wojtek Morawiec z kl. I, Karolina Klonowska z kl.”0”, Dorian Bielawski z kl.”0” i Seweryn Richert z kl. I.(fw) <Galeria zdjęć>