Wspomnienie z wycieczki

2013-06-17 13:00:03

7 czerwca 2013roku wczesnym rankiem nasi „milusińscy” czyli dzieci, które po wakacjach wystąpią już w roli prawdziwych uczniów oraz pierwszoklasiści pod opieką nauczycieli i rodziców wyruszyli w świat zabawy do Loopys World w Gdańsku.

Wnętrze tego gmachu wywarło na nas wszystkich niesamowite wrażenie. To zupełnie inny świat dla dzieci  z jakim się do tej pory stykaliśmy.  Czuły się tam jak ryby w wodzie, a ich spocone, ale radosne twarzyczki i błyszczące oczy komunikowały nam jedno:” Jesteśmy tu szczęśliwe.” Czegóż tam nie było…?:) A więc baseny z kuleczkami, rożnego rodzaju zjeżdżalnie, tunele, tajemnicze przejścia, elektryczne samochodziki, mini ścianka wspinaczkowa, długo by można jeszcze wymieniać. Na koniec zrobiono nam  pamiątkowe zdjęcie z misiem EddimJ i już mogliśmy wyruszyć do Macdonalds na pyszne zestawy z zabawką. Później jeszcze tylko lody i zmęczeni, ale pełni wrażeń i pozytywnych emocji wracaliśmy do domu.

To była udana wyprawa.(pp)<Galeria zdjęć>