Wyniki Dyktanda (nie tylko) dla Mistrzów

2014-02-14 00:42:31

Głównym organizatorem ogólnopolskiego Dyktanda ( nie tylko) dla Mistrzów był Instytut Rozwoju Oświaty. Dyktando przeprowadzono w grudniu 2013 roku w trzech kategoriach. W kategorii klas I- III reprezentowało nas 10 uczniów klasy drugiej i trzeciej. Byli to: Martyna Drążek, Malwina Freitag. Klaudia Murawska, Klara Kalinowska, Małgorzata Kalinowska, Marta Koprek, Joanna Gruszka, Paulina Richert, Igor Piwowarczyk i Szymon Ziemian. Każdy uczestnik wypełniał test podzielony na dwie części( dyktando oraz zasady i ćwiczenia ortograficzne). Nie było łatwo, ale   nasi uczniowie spisali się na medal. J)

Kilka dni temu otrzymaliśmy od Organizatora wyniki konkursu oraz dyplomy. Okazało się, że do konkursu ogólnopolskiego przystąpiło 1448 uczniów klas I-III. Tym bardziej jesteśmy dumni z osiągnięć naszej „dziesiątki”. Dziewiąte miejsce w ogólnopolskim Dyktandzie( nie tylko) dla Mistrzów zajął  Igor Piwowarczyk, który zdobył  122 punkty na 130 możliwych.  Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu zmieścili się w sześćdziesiątce. Były to  miejsca 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 51, i 59.

Dyplomy i drobne upominki wszystkim uczniom biorącym udział w  konkursie  wręczył dzisiaj dyrektor Zespołu Oświatowego w Liniewie, pan  Zbigniew Werczyński życząc zdobycia jeszcze wielu, wielu sukcesów oraz dziękując za godne reprezentowanie naszej szkoły. (ep) <Galeria zdjęć>