Dzień Wiosny 2014

2014-03-24 08:55:07

21 marca uczniowie naszej szkoły  z opiekunami szkolnych kół LOP-u oraz koleżankami i kolegami z całego powiatu witali wiosnę na terenie kościerskiej „Strzelnicy”.

Tradycyjnie, Powiatowy Zarząd LOP, zorganizował festyn z okazji Dnia Wiosny, podczas którego młodzież wzięła udział w wielu interesujących warsztatach ekologicznych i regionalnych, powiązanych z różnymi konkursami. Między innymi uczniowie mogli poznać ciekawostki z życia owadów i ptaków, właściwości gleby, skał i minerałów. Uczestniczyli w wyrabianiu masła, pieczeniu chrupiących bułeczek czy też produkcji papieru czerpanego. Nie zabrakło też ogniska, pieczonych kiełbasek i słodkiego poczęstunku.

A najważniejsze , że pogoda i humory wszystkim dopisały! (jf) <Galeria Zdjęć>