Szkolne Jasełka

2010-02-01 13:52:35

W ostatnim dniu szkolnym przed przerwą świąteczną, w grudniu 2009 roku, tradycyjnie uczniowie naszej szkoły przygotowali przedstawienie jasełkowe. W tym roku główną część występu przygotowali uczniowie z klasy …. pierwszej szkoły podstawowej (pod kierunkiem katechetki i swojej wychowawczyni). W tle pomagali im uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Był to chyba niezły pomysł. Nasze najmłodsze koleżanki i koledzy świetnie się spisali w tej roli. Swoje kwestie wygłaszali z ogromnym przejęciem, doskonale czuli się w swoich rolach. Popisy uczniów grających na instrumentach również były ozdobą tej uroczystości. Bardzo dużym aplauzem zostali przyjęci uczniowie, którzy wykonali dwie pastorałki w języku kaszubskim. Żywiołowy występ sprawił wiele radości zarówno słuchaczom jak i występującym…. Miło nam było gościć w tym dniu w szkole nauczycieli emerytów, byłych pracowników szkoły w Liniewie oraz przedstawicieli Rad Rodziców działających w obu naszych szkołach, które w różny sposób przyczyniły się do uświetnienia tego widowiska. Na zakończenie Dyrektor podziękował występującym i złożył świąteczne życzenia wszystkim uczniom oraz ich rodzicom.

Galeria zdjęć