Gminne igrzyska w piłce nożnej chłopców

2014-05-18 13:40:41

Gminne Igrzyska w piłce nożnej chłopców już za nami. W piątek 16.05.2014r. w Zespole Oświatowym w Liniewie na  przyszkolnym boisku „Orlik” spotkały się wszystkie reprezentacje szkół podstawowych w gminie Liniewo.

Zawody otworzył i przywitał wszystkie zespoły dyrektor ZO w Liniewie Pan Zbigniew Werczyński. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Już od pierwszego meczu można było zauważyć bardzo duże zaangażowanie wszystkich zawodników, którzy rywalizowali zgodnie z zasadami „fair play”. Tego dnia najlepszą drużyną okazał się nasz zespół ze szkoły podstawowej w Liniewie, który będzie reprezentował gminę Liniewo na powiatowych zawodach, które odbędą się 23.05.2014r. w Bartoszym Lesie.

Wyniki końcowe:

3

23

0

Skład "naszego" zespołu: Kapitan - Krystian Komar, Paweł Kowalczyk, Szymon Węsierski, Paweł Błędzki, Wojciech Jażdżewski, Kacper Wirkus, Adrian Butowski, Paweł Damps, Gabriel Kulas, Marcin Drews. (tg) <Galeria zdjęć>