Kochanym rodzicom

2014-06-17 14:20:26

13 czerwca 2014 r. dzieci z klasy zerowej zaprosiły do szkoły swoich najbliższych, mamusie i tatusiów, aby uczcić Dzień Matki i Dzień Ojca. Licznie zgromadzeni goście mieli okazję przenieść się na kilkadziesiąt minut do Krainy Baśni. Na scenie pojawiły się sześciolatki, grając postacie ze znanych wszystkim bajek. Kogóż tam nie było? Jaś, Małgosia, Baba-Jaga, Rybak i Złota Rybka, wróżki, Czarodziej, Wilk i Czerwony Kapturek, Calineczka, elfy, król , królewna Śnieżka, krasnoludki… Mali aktorzy recytowali i  śpiewali, a na koniec przedstawienia zaprosili gości do wspólnego tańca. Po występie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Później wszyscy udali się na wspólną herbatkę i słodki poczęstunek. Spotkanie dostarczyło dużo radości i wzruszeń.

Serdecznie dziękuję Rodzicom z kl.0 za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.(jd) <Galeria zdjęć>