I turniej piłkarski w roku szkol. 2014/15

2014-09-15 11:23:19

I turniej z cyklu szkolnej ligi w piłce nożnej chłopców już za nami. W sobotę 13.09.2014r. w Zespole Oświatowym w Liniewie na  przyszkolnym boisku „Orlik” spotkały się reprezentacje klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej.

Zawody otworzył i przywitał wszystkie zespoły Gminny Koordynator Sportu Tomasz Gierszewski. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się pięć zespołów, z których cztery stawiły się w pełnych składach. Niestety klasa Ia nie zebrała tego dnia wystarczającej liczby zawodników i przegrała swoje mecze walkowerami. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Już od pierwszego meczu można było zauważyć bardzo duże zaangażowanie wszystkich zawodników, którzy rywalizowali zgodnie z zasadami „fair play”. Tego dnia najlepszą drużyną okazał się zespół reprezentujący uczniów z klasy IIa i IIb.

Wyniki końcowe:

Lp.

Bramki strzelone

Bramki stracone

Punkty

Klasy IIa i IIb

Klasy IIIa i IIIb

Klasa Ib

Klasa Ia

Klasyfikacja strzelców:

8 - Szymon Lizakowski

7 - Gracjan Kroll