Gminne indywidualne biegi przełajowe

2014-10-08 10:52:42

Dnia 07 .10 .2014 roku  w  naszej szkole odbyły się kolejne  zmagania uczniów w  zawodach biegowych.. Celem zawodów było wyłonienie mistrzów gminy w indywidualnych biegach przełajowych . W rywalizacji wzięli udział zawodnicy ze szkoły w Garczynie, Wysinie Głodowie i Liniewie. W sumie 35 zawodników. Naszą szkołę reprezentowała 10 osobowa drużyna, która może zapisać swój udział w zawodach  jako bardzo udany.       Uczennica  Aleksandra Litwin    pokonała swoje rówieśniczki z pozostałych szkół  i zajmując I miejsce wywalczyła sobie tytuł „ Mistrz Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych ” w kategorii dziewcząt. . W kategorii chłopców było podobnie. Tytuł „ Mistrz Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych ” wybiegał sobie uczeń z naszej szkoły Michał Butowski. Pozostali zawodnicy  również spisali się na medal i wywalczyli sobie udział w kolejnych zawodach.

Wszystkim uczniom startującym w zawodach  gratulujemy  i trzymamy kciuki za start w zawodach powiatowych. (tg) <Galeria zdjęć>