Szkolna liga piłki siatkowej dziewcząt

2014-11-03 09:04:06

W  październiku  rozpoczęła się kolejna edycja Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt . Głównym założeniem rozgrywek jest propagowanie wśród uczniów siatkówki  oraz kształtowanie w nich  umiejętności rywalizacji sportowej w duchu zasad „FAIR PLAY” W bieżącym roku szkolnym do turnieju zgłosiło się 5 zespołów. Każda drużyna  składa się minimum z 9 zawodniczek. Liga rozgrywana jest w dwóch rundach – pierwszej ( rozgrywanej w I semestrze ) i drugiej ( rewanżowej , rozgrywanej w II semestrze ). Rozgrywki wyłonią mistrza szkoły na sezon 2014/2015.

Zespoły w obydwu rundach rywalizują ze sobą  systemem „ każdy z każdym ”. Mecze rozgrywane są w soboty wg. punktacji : wygrana – 2 pkt. , przegrana 1pkt. , walkower 0 pkt.

Składy poszczególnych zespołów :

Ia/b - Agnieszka  Cygert ,Zuzanna  Kulas, Adrianna  Koprek, Marta Plichta, Sandra Elas, Wiktoria Borkowska, Klaudia Kwidzyńska, Daria Peplińska, Natalia Rekowska,

Patrycja Leszka

II a -Katarzyna Szałajda, Wiktoria Michnowska, Ania Lutka, Weronika Urban, Weronika Ginter ,Wiktoria Krefta, Marcelina Barkowska, Ola Torłop ,Natalia Węgierska.

II b -Kinga Adamek, Karolina Zabrocka, Martyna Kozłowska, Paulina Landowska Małgorzata Olewińska, Nikolina Kuchlin, Nikolina Wróblewska, Marlena Czodrowska

III a -Gosia Borowicka ,Klaudia Szreder , Aleksandra  Białas, Agnieszka Michalewicz Weronika Chmielewska, Dajana Borowicka, Paulina Wielińska, Dominika Jurczak, Marta Łuczkiewicz.

III b- Patrycja Drews, Elwira Korynt, Paulina Wensierska, Patrycja Butowska, Zosia Kolańska ,Wioleta Krefta

Życzymy wszystkim zespołom niezapomnianych emocji i wielu wygranych.(es) <Galeria zdjęć>