Potyczki z ortografią w konkursie ogólnopolskim

2015-02-20 09:58:09

W grudniu 2014 roku 10 uczniów klas II i III reprezentowało naszą szkołę w ogólnopolskim, ponadprogramowym konkursie ortograficznym „DYKTANDO  ( nie tylko) DLA MISTRZÓW” organizowanym przez  INSTYTUT ROZWOJU OŚWIATY. Z ortografią zmagali się następujący uczniowie klasy drugiej: Dorian Bielawski, Dominika Freitag, Michalina Miotk i Patrycja Prabucka oraz uczniowie klasy trzeciej: Małgorzata Kalinowska, Julia Kreft, Patrycja Krefta, Wojciech Morawiec, Klaudia Murawska i Igor Piwowarczyk. Nasi uczniowie spisali się na medal.  Dyplom laureata pierwszego miejsca w tym konkursie zdobył IGOR PIWOWARCZYK, natomiast MAŁGORZATA KALINOWSKA jest laureatką miejsca trzeciego. Dyplomy z wyróżnieniem zdobyli: Michalina Miotk – miejsce 8, Klaudia Murawska – miejsce 11 i Dominika Freitag – miejsce 15. Pozostali nasi  uczestnicy także zostali wysoko ocenieni- do 33 miejsca.

Dyplomy oraz nagrody  dla najlepszych ufundowane przez organizatora konkursu, dyrektora ZO w Liniewie oraz Wójta Gminy Liniewo wręczył na specjalnym apelu dyrektor Zespołu Oświatowego w Liniewie pan Zbiegniew Werczyński. Gratulujemy, jesteśmy z Was dumni! (ep) <Galeria zdjęć>