Zdobywamy kolejne sprawności

2015-04-17 15:14:24

Trwa realizacja projektu „Mały Mistrz” podczas zajęć wychowania fizycznego w klasach pierwszych. Mali uczniowie systematycznie podejmują różne formy aktywności fizycznej, nabywają kolejne umiejętności i zdobywają odznaki sprawności m.in. „Gimnastyka”, „Piłkarza”. Kilka ostatnich tygodni uczniowie poświęcili ćwiczeniom, zabawom i grze w unihokeja. Zwieńczeniem zdobywania nowych umiejętności w tym zakresie był Turniej Unihokeja. Pierwszoklasiści podzieleni na kilkuosobowe drużyny rywalizowali ze sobą zgodnie z przyjętymi regułami. Żywiołowy doping kibiców sprawiał, że zawodnicy z jeszcze większym wysiłkiem pracowali na rzecz swoich zespołów. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Dziękujemy Rodzicom za ufundowanie słodyczy dla dzieci. (jd) <Galeria zdjęć>