Bawimy się w aktorów

2015-04-29 07:45:51

W piątek 24 kwietnia 2015 roku sala lekcyjna klasy 1b zamieniła się w teatr. Tego dnia pierwszoklasiści przebrani w piękne stroje przedstawili swoim starszym koleżankom i kolegom przedstawienie teatralne pt.: „Witamy wiosnę”. W inscenizacji wystąpili wszyscy uczniowie. Stroje, które zamieniły dzieci w zwierzątka przygotowane zostały z pomocą rodziców.

Pomimo małego stresu wśród aktorów na scenie, dzieci z widowni z klasy 1a, 2 i 3 nagrodziły najmłodszych gromkimi brawami zapewniając, że bardzo im się podobało.

Nagroda, jaką były brawa zachęciła maluszki do przygotowania kolejnego przedstawienia (mf). <Galeriz zdjęć>