Wiosenne konkursy

2015-05-25 08:16:47

Konkursy wiosenne – zarówno plastyczny jak i literacki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych najmłodszych uczniów. Wiosna otrzymała bardzo dużo różnorodnych prac, miała więc nie lada problem z wyborem odpowiedniego stroju dla siebie jak i wybraniem  utworu poetyckiego  na temat swojej skromnej osobyJ. Po długich rozważaniach podjęła wreszcie decyzję i  wyróżniła następujących uczniów za pracę plastyczną:

Klasa Ia- Karolina Barzowska, Wojciech Chamier- Gliszczyński, Partycja Gołuńska, Jakub Olszewski, Aleksandra Engler, Julia Wanta.

Klasa Ib- Nikola Truszczyńska, Zuzanna Peek, Nikola Pawłowska, Milena Dunajska, Julia Graczyk, Filip Wenta.

Kl. II – Michalina Miotk, Dominik Jach, Oliwier Michnowski, Ania Sikorska, Dawid Cygert.

Kl. III – Adrian Gurski, Mateusz Żabiński, Szymon Żabiński, Wojtek Morawiec, Nikodem Dyks.

W konkursie literackim  wyróżnienia zdobyli:

Kasia Lempart, Kacper Lizakowski, Patrycja Prabucka, Aneta Richert i Jakub Żakowski z klasy drugiej; oraz Bartek Lempart, Patrycja Krefta, Małgosia Kalinowska, Wanesa Szmit i Igor Piwowarczyk z klasy trzeciej.

W imieniu Wiosny dyplomy i nagrody wręczył zastępca dyr. ZO w Liniewie p. Sławomir Figiel.

Dziękujemy Rodzicom za ufundowanie nagród. (ep) <Galeria zdjęć>