Dzień mamy i taty w klasie 2

2015-06-08 08:46:39

Dzień 27 maja 2015 roku zapisał się wyjątkowo w klasie drugiej. W tym dniu przypadło wielkie świętowanie uroczystości Dnia Mamy i Taty.
Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców, którzy pojawili się prawie w komplecie. Zaproszonych gości powitał dyrektor Zespołu Oświatowego w Liniewie pan Z. Werczyński.
Dzieci  zaprezentowały bogaty program artystyczny. Były wiersze z życzeniami,   piosenki oraz taniec . Wzruszeń było tak wiele… Mamy nie kryły emocji, a tatusiowie słuchali w ogromnym skupieniu swoich pociech, niejednokrotnie z wypiekami na twarzy.

Kolejnym punktem programu  była bajka pt.”Jaś i Małgosia” w której dzieci pokazały swoje umiejętności aktorskie.

Na koniec dzieci zaśpiewały głośno „Sto lat” ukochanym Rodzicom oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty.

Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Mam nadzieję, że dzień ten pozostanie na długo w pamięci naszych wspaniałych gości.

Dziękuję Rodzicom za pomoc w organizacji tej uroczystości. (ib) <Galeria zdjęć>