Zmagania konkursowe w klasach II i III

2015-06-15 10:59:04

Aby rozwijać zainteresowania naszych wychowanków  oraz wdrażać ich do systematycznej pracy, tradycyjnie już w naszej szkole uczniowie klas dugiej i trzeciej  mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności  startując w konkursach ortograficznym oraz matematycznym.

Do pisania dyktanda „nasączonego pułapkami” ortograficznymi przystąpiły cztery  uczennice z klasy  drugiej – Dominika Freitag, Nikola Gliszczyńska, Michalina Miotk i Patrycja Prabucka oraz pięcioro uczniów klasy trzeciej -  Adrian Gurski, Małgorzata Kalinowska, Julia Krefr, Klaudia Murawska i Igor Piwowarczyk. Pierwsze miejsce i tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii klas II i III zdobył Igor Piwowarczyk. Miejsce drugie i tytuł I wicemistrza zajął Adrian Gurski, natomiast II wicemistrzem została Julia Kreft. Najlepiej  wśród uczniów klasy drugiej z dyktandem poradziła sobie   Dominika Freitag.

W konkursie matematycznym wzięli udział następujący uczniowie klasy II- Patrycja Prabucka, Nikola Gliszczyńska, Maciej Sandalewski. Lena Ciszewska, Karolina Klonowska, Michalina Miotk, Antonina Cylkowska, Dominika Freitag oraz uczniowie klasy III- Krzysztof Butowski, Adrian Gurski, Jakub Dolny, Małgorzata Kalinowska, Paulina Klawikowska, Julia Kreft, Klaudia Murawska i Igor Piwowarczyk. Pierwsze miejsce zajął Igor Piwowarczyk. Przyznano równorzędne dwa drugie miejsca- Małgorzacie  Kalinowskiej  oraz Paulinie  Klawikowskiej, miejsce trzecie zdobyła Karolina Klonowska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów oraz  dziękujemy Rodzicom za sfinansowanie nagród. (ep,ib) <Galeria zdjęć>