Jestem bezpieczny na drodze

2015-10-21 12:35:26

Wrzesień i październik to miesiące w których najczęściej porusza się temat bezpieczeństwa na drodze. Z tej okazji ogłoszony został konkurs plastyczny dla klas I- III  „Jestem bezpieczny na drodze”. Znaczna większość uczniów wzięła w nim udział. Komisja miała naprawdę trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie prace były wykonane na wysokim poziomie. Po „burzliwych” dyskusjach wyłonieni zostali zwycięzcy, którzy otrzymali  dyplomy i nagrody. Wyróżnieni w konkursie zostali:

Łukasz Szultka, Maja Miotk, Maja Stolc.

Maja Majewska, Szymon Rymon- Lipiński, Dawid Wenta.

Jakub Olszewski, Patrycja Gołuńska, Zuzanna Zabrocka.

Filip Wenta, Małgorzata Jurczak, Nikola Truszczyńska.

Klasa 3

Samanta Jendernalik, Patrycja Prabucka, Weronika Biesik, Dorian Bielawski, Antonina Cylkowska.

Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje i zachęcamy do dalszego uczestnictwa w konkursach. Dziękujemy również  rodzicom za ufundowanie nagród.(pp) <Galeria zdjęć>