Śniadanie Daje Moc

2015-11-10 14:36:57

W piątek 6 listopada 2015 roku przeprowadzono w naszej szkole akcję, polegającą na wspólnym przygotowaniu zdrowego drugiego śniadania pod hasłem „6 listopada – Dzień Śniadanie Daje Moc” w ramach V edycji programu edukacyjnego „Śniadanie Daje Moc”.

Tego dnia sale lekcyjne zamieniły się w kuchnie, a uczniowie z klas 1-3 w kucharzy, którzy z pomocą rodziców i nauczycieli przygotowali zdrowe i wartościowe śniadanie. Na talerzach pojawiły się kanapki, owocowe szaszłyki, jadalne łódki i jeże. Nie zabrakło też owoców, warzyw, soków i mleka.

Później nastąpiła wspólna degustacja tego, co zostało przygotowane. Było smacznie, zdrowo i kolorowo. Ten dzień zapewne na długo pozostanie w pamięci dzieci. (mf) <Galeria zdjęć>