„Andrzeju, Andrzeju, dobrą wróżbę daj!”

2015-12-01 11:11:19

27 listopada 2015 r.  uczniowie klas II-III mieli okazję na krótko oderwać się od szkolnej rzeczywistości i przenieść się w świat fantazji i wróżb, do krainy magii. Z pomocą pięciu wróżek: Marty, Dagmary, Asi, Pauliny i Malwiny (uczennic kl. V), dzieci próbowały dowiedzieć się, co je czeka w przyszłości. Wróżby przy stolikach,  wspólne pląsy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego, cieszyły się wśród dzieci niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak kulminacyjnym punktem zabawy andrzejkowej było lanie wosku. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali w zaciemnionym pomieszczeniu cienie woskowych figur.

Andrzejkowe spotkanie dostarczyło wszystkim uczestnikom niezwykłych wrażeń.(jd) <Galeria zdjęć>