Świąteczna zbiórka żywności

2016-01-12 00:28:21

W dniach 3-4 grudnia 2015 r. odbyła się w  już po raz trzeci ,,Świąteczna Zbiórka Żywności”, której celem jest pomoc  osobom samotnym  oraz rodzinom potrzebującym w naszej okolicy. Organizatorem akcji był Samorząd Uczniowski Zespołu Oświatowego w Liniewie. Do współpracy w tej akcji uczniowie zaprosili poszczególne placówki handlowe w swoich miejscowościach a za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki bardzo dziękujemy ich właścicielom. Wolontariusze dyżurujący w poszczególnych sklepach: Liniewie, Garczynie, Głodowie , Orlu , Lubieszynie oraz  Wysinie uzbierali sporo produktów które zostały przewiezione do szkoły przez opiekunki SU, gdzie później były przydzielane i rozwiezione do poszczególnych domów na terenie naszej gminy .Dzięki tej akcji ,choć w małym stopniu pomogliśmy wielu rodzinom, a przez to również uczymy się niesienia pomocy innym. Wszystkim , którzy włączyli się w tą akcję serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2016.(bw)