Dzień Babci i Dziadka w kl. 3

2016-01-29 12:00:50

Dnia 21 stycznia w klasie III odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci przygotowały przedstawienie dla swoich bardzo licznie przybyłych Babć i Dziadków. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki. Następną niespodzianką był wspólny taniec(rock-and-rolla  z babciami).W drugiej części przedstawienia dzieci wcieliły się w aktorów i przedstawiły bajkę pt. „Czerwony Kapturek”. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Na koniec wnuczki i wnuczęta wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Po części artystycznej głos zabrał dyrektor Zespołu Oświatowego p. Zbigniew Werczyński, który złożył życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców z tej okazji słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy. (ib) <Galeria zdjęć>